Blazman

Jak dostanu do Sony Xperia Tipo stažené hry ??

Dobrý den,chci se jen poradit já jsem si na svůj Sony stáhl nějaké hry z PC v PC mám složku games ale mobilu nike nemohu najít ani tu složku ani žádné jiné a Wifi nemám abych si hry stáhl přímo… poradte mi jak tam ty hry mám dostat ??

Odpovědi
Pyrotechnik

Hry které si stáhnul přesuň do jakékoliv složky v mobilu (já většinou hry přesunují do složky downloads) ,zapamatuj si do jaké složky si to přesunul a potom přes file manager v mobilu jdi do té složky. Ještě se ujisti ,jestli máš povolenou instalaci z neznámých zdrojů.

Bedy

Nebude lepší si je stáhnout přímo v mobilu přes Google Play?
Jinak se ujistěte, že hry (tedy ty instalátory) mají příponu .apk, abyste je mohl nainstalovat.