Zepple

Jak dohodit míčem co nejdál?

Vůbec nedohodím daleko a dost mi to vadí. Jak hodit dál? Mám prostě pořád „cvičit“? To mě nebaví…, zvlášť když se nezlepšuju… Exituje nějaká teorie? Něco pod jakým úhlem míč hodit, aby hod dostal víc síly a míč letěl dál?

Nejlepší odpověď
rynek878

Všechno chce trénink,síla,švih,tech­nika,to musí vše hrát dohromady.Házel jsem závodně oštěpem a hrál házenou,teprve časem a vlastní pílí se člověk pomalu začne zlepšovat.Chce to hlavně vydržet počáteční nezdary.

Další odpovědi
kapka

Myslím, že jsme se ve škole učili, že nejdál těleso poletí, když je úhel od země 45 stupňů. Ale mně teda úhloměr při házení docela překáží. 🙂

pondělí

prostě někteří lidé mají jinak vyvinuté a posazené zádové svalstvo,tak buďte rád,že umíte něco jiného