Verona14

kolik lidí bude v plaveckém bazénu v 6. hodin?

chtěla bych jít občas do bazénu, ale čas mám jen od 6. hodin ráno do 7. h. Bazén je otevřený, ale vůbec netušim kolik tam bude lidí, nevíte to někdo? Jedná se o menší bazén v menším městě, jestli jste byli někdy takhle ráno tak mi odpovězte díky

Nejlepší odpověď
marci1

Těžko říci, nevím v jak velkém menším městě bydlíš. Taky chodím někdy brzy ráno plavat. Tipovala bych tak 2–3 lidi. 🙂

Další odpovědi
setapouch

Nejlepší bude jednou tam vyrazit a zkouknout to osobně. Ale taky tipuju, že tam narváno nebude.

To jsem já

Hodně záleží na městě, kde se bazén nachází. Spousta lidí totiž chodí plavat ráno před prací. V Praze, kde se začíná pracovat všeobecně později, bývá nejvíce tak okolo těch 7:30. To samé menší města v okolí Prahy (Říčany). V menším okresním městě nebo ve městěch s převahou sekundéru a priméru bývá plno už v půl 7.