Avatar uživatele
Džanička

Jak docíli toho, aby krásně vonělo prádlo, i když ho vyndám ze skříně?

I když používám sebevíc voňavý prášek nebo tekutý prášek na praní,prádlo mi potom už nevoní.Používám Woolite.Dáváte mezi prádlo třeba mýdla?Nebo voňavky?Poraď­te,díky.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 6Pro koho je otázka zajímavá? ReHu, HOMER, Jahoda, anonym, elektrikář, lilibou před 5016 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
ReHu

Já dávám mýdla. Např dnes jsem dala nové mýdlo na WC a voní až na chodbu. Ale ne nijak moc, je to velmi příjemné.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
lilibou

já dávám mezi prádlo obyčejné mýdlo..nejen že je to proti molům ale po vytažení i voní..
Doplňuji:
jo a používám obyčejné mýdlo pro miminka:)

Upravil/a: lilibou

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
iceT

mezi rucniky davam mydlo,do skríne na visící obleceni se daji koupit zavesne potpouri,to jsou pytlicky s vonavym obsahem. ale kamaradka pouziva jen avivaz a pradlo jí tez pekne voni.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
HOMER

ReHu,jaké mýdlo používáš?

Nebo něco jako je tohle,těžko se to popisuje,takže přidávám odkaz:

Zdroj: http://www.lot­tus.cz/index.as­p?menu=899&re­cord=4905

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Bunnik

Vlastně nemám moc dodat, jen podpořit zde již zmíněné návrhy. Mýdlo mezi prádlo do skříně a použití aviváže. U nás prádlo vždycky pěkně voní, i když ne nijak vtíravě.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
roxy52

Nejlépe se zeptat v televizním vysílání.V reklamě tahají prádlo z pračky už vyžehlené,tak by s vůní taky mohli poradit.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
verka

Tak vidíte, většína z nás má v prádle mýdlo nebo bylinky,např.le­vanduli a na to reklama není.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
straširybka

já mám prádlo krásně voňavé, protože používám dobré máchadlo. o to míň ho tam dám a vydrží mi 🙂 prádlo má Deniska ve skříni třeba 3 týdny než to dané oblečení potřebuje a krásně voní pořád. otevřu šuplík u komody a už to všude voní. je to ale taky hodně o pračce, dokud jsem měla starou, nepomohlo ani to nejdražší a nejkvalitnější máchadlo…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Dobrý den Džaničko.Prodává se Santalové Dřevo v obalech,kde jsou z nich vytvořeny různé velikosti a tvary. Používá se po rozbalení proti molům ve skříních.Santalové dřevo vám provoní skříně a skříňky a zároveň ochrání vaše prádlo a jiné od molů.Mám vyzkoušené a jsem spokojena. Také je skvélá levandule v pytlícich.---Zdraví---ZAJ-PO

Zdroj: OSOBNÍ SKUŠENOSTI A ZNALOSTI

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
elektrikář

Sáček z levandulí, nebo mateřidoušku to používala moje babička. Jsou ještě jiné kytičky kdo poradí.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
LiliDomi

Tohle mě také trápilo. Mýdlo mi moc prádlo neprovonělo a ani ty sáčky moc ne. A pak jsem něco zkusila, je to sice pracný, ale stojí to za to. Já prádlo před vypráním vyvařuji, a to byste se divala, jaká potom zůstane špinavá voda. My v rodině nejsme špindíry, ba naopak dbáme na čistotu, ale tohle bylo vážně neuvěřitelné, kolik prachu a špíny se najde ve vodě, i když jedno tričko máte na sobě jen 12 hodin. Od té doby, co vyvařuji prádlo vařící vodou, mi prádlo voní, akorát si někdy opařím ruce. A malá rada pokud by jste to chtěla vyzkoušet, doporučuji to přádlo ve vařící vodě nechat aspoň 3 minuty a pokaždé „haldě“ prádla vyměnit vodu.

před 4347 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek