Džanička

Jak docíli toho, aby krásně vonělo prádlo, i když ho vyndám ze skříně?

I když používám sebevíc voňavý prášek nebo tekutý prášek na praní,prádlo mi potom už nevoní.Používám Woolite.Dáváte mezi prádlo třeba mýdla?Nebo voňavky?Poraď­te,díky.

Nejlepší odpověď
ReHu

Já dávám mýdla. Např dnes jsem dala nové mýdlo na WC a voní až na chodbu. Ale ne nijak moc, je to velmi příjemné.

Další odpovědi
lilibou

já dávám mezi prádlo obyčejné mýdlo..nejen že je to proti molům ale po vytažení i voní..
Doplňuji:
jo a používám obyčejné mýdlo pro miminka:)

iceT

mezi rucniky davam mydlo,do skríne na visící obleceni se daji koupit zavesne potpouri,to jsou pytlicky s vonavym obsahem. ale kamaradka pouziva jen avivaz a pradlo jí tez pekne voni.

HOMER

ReHu,jaké mýdlo používáš?

Nebo něco jako je tohle,těžko se to popisuje,takže přidávám odkaz:

Zdroj: http://www.lot­tus.cz/index.as­p?menu=899&re­cord=4905

Bunnik

Vlastně nemám moc dodat, jen podpořit zde již zmíněné návrhy. Mýdlo mezi prádlo do skříně a použití aviváže. U nás prádlo vždycky pěkně voní, i když ne nijak vtíravě.

roxy52

Nejlépe se zeptat v televizním vysílání.V reklamě tahají prádlo z pračky už vyžehlené,tak by s vůní taky mohli poradit.

verka

Tak vidíte, většína z nás má v prádle mýdlo nebo bylinky,např.le­vanduli a na to reklama není.

straširybka

já mám prádlo krásně voňavé, protože používám dobré máchadlo. o to míň ho tam dám a vydrží mi 🙂 prádlo má Deniska ve skříni třeba 3 týdny než to dané oblečení potřebuje a krásně voní pořád. otevřu šuplík u komody a už to všude voní. je to ale taky hodně o pračce, dokud jsem měla starou, nepomohlo ani to nejdražší a nejkvalitnější máchadlo…

anonym

Dobrý den Džaničko.Prodává se Santalové Dřevo v obalech,kde jsou z nich vytvořeny různé velikosti a tvary. Používá se po rozbalení proti molům ve skříních.Santalové dřevo vám provoní skříně a skříňky a zároveň ochrání vaše prádlo a jiné od molů.Mám vyzkoušené a jsem spokojena. Také je skvélá levandule v pytlícich.---Zdraví---ZAJ-PO

Zdroj: OSOBNÍ SKUŠENOSTI A ZNALOSTI

elektrikář

Sáček z levandulí, nebo mateřidoušku to používala moje babička. Jsou ještě jiné kytičky kdo poradí.

LiliDomi

Tohle mě také trápilo. Mýdlo mi moc prádlo neprovonělo a ani ty sáčky moc ne. A pak jsem něco zkusila, je to sice pracný, ale stojí to za to. Já prádlo před vypráním vyvařuji, a to byste se divala, jaká potom zůstane špinavá voda. My v rodině nejsme špindíry, ba naopak dbáme na čistotu, ale tohle bylo vážně neuvěřitelné, kolik prachu a špíny se najde ve vodě, i když jedno tričko máte na sobě jen 12 hodin. Od té doby, co vyvařuji prádlo vařící vodou, mi prádlo voní, akorát si někdy opařím ruce. A malá rada pokud by jste to chtěla vyzkoušet, doporučuji to přádlo ve vařící vodě nechat aspoň 3 minuty a pokaždé „haldě“ prádla vyměnit vodu.