Savier

Jak dlouho vám trvalo než jste se stali „zlatým uživatelem“?

Byla to dlouhá cesta?

Nejlepší odpověď
elkon

Nesleduji to, nemá to žádný význam.

Další odpovědi
GM

Neusiluji o to stát se zlatým uživatelem. K ničemu by mi to nebylo.

Rokio

Několik let. Trvalo to docela dlouho.

OSHO

Zkus být zlatým uživatelem na YouTube

Zdroj: https://www.y­outube.com/@Pra­gue-GVKB/videos

aliendrone

Asi 2 roky, dokonce jsem si tehdy típl screen s 10000 body. Nějak to souviselo s Keplerem, ale pak jsem na to zapomněl (použít) a dnes si již ani nepamatuji PROČ to souviselo s Keplerem. Ale ten screenshot bych měl ještě někde mít zaarchivovaný, myslím. Anebo taky ne. 😁 😁 😁

cappuccino

Ja o to zlato ani moc nestojim. Vsak se rika: neni vsechno zlato, co se trpyti:-)

led

Priznám sa dobrovoľne, neviem, ako to dlho trvalo. O čias „získania striebra“, keď prišli isté užívateľské zvýhodnenia, prešiel nejaký čas a nebyť niektorých užívateľov, ktorí ma na to upozornili, tak to „zlato“ možno neviem dodnes.