bolak

Jak dlouho tvrvá, něž vám najede systém?

Od zmáčknutí tlačítka power až po dobu kdy už se nemá co dál načítat a vše je připraveno k práci?

Nejlepší odpověď
badisko

30 sec - 1 minuta

linux-ubuntu hladce a svyzne …narozdil od windows xp…ktery se spoustel zhruba 5min a 7 nez byl pouzitelny k praci…

Další odpovědi
beer

30 sec - 1 minuta

Win XP Profi. Chce to pravidelně a důkladně čistit, automaticky nespouštět zbytečnosti při startu, jednou za čas Defrag.

Bedy

10 - 30 sec

Neměřil jsem to přímo, ale Debian mi zhruba nastartuje během 15–20 sekund…

www

Méně než 10s

Jedu z mobila 😁.

briketka10

30 sec - 1 minuta

Windows Vista

hanulka11

10 - 30 sec

anonym

Více než 1 minuta

Doplňuji:
Ale asi to bude tím,že jej mám zaneřáděný!

RyuzakiKate

30 sec - 1 minuta

Stejně jako badisko mám ubuntu a to se načte fakt rychle, póhoda…