Dan007

Jak dlouho trvá změna údajů na SPZ vozidla? (tedy výměna SPZ)

Zdravím,
potřebuji si vyměnit údaje na SPZ a to pouze změnit město. Nejedná se o vlastní SPZ za 10.000 Kč, ale o normální výměnu. Všude jsem se dočetl, jak se to dělá a kolik to stojí, ale JAK DLOUHO to trvá, nikde nepíšou. Díky moc za info.

Odpovědi
Schluker

Normalne na pockani vymeni na dopravnim. Nicmene pro vymenu musi byt duvod, treba ztrata, kradez, poskozeni.. ;)

Arne1

Trvá to tak dlouho, jaká je u vás na příslušném oddělení fronta, někde to mívají s možností objednání přes Internet.
A proč to potřebuješ ? Máš tam „A“ a stydíš se za to ?