Luss

jak dlouho trvá převod bytu na katastru?

pokud vse probiha jak ma, jsou dolozeny vsechny potrebne dokumenty, jak dlouho trva zapis noveho majitele bytu na katastru? Vim jake na to maji zakonne lhuty, ale v praxi to vypada jak? mesic? dva?
Doplňuji:
diky za odpoved. ono to co pisete nakonec odpovida tomu co je zakonna lhuta a pochybuju, ze se tam pretrhnou, aby to zapsali driv nez musi. ja sice nejsem kupec, ale na rychlosti toho prevodu visi pro me zivotne dulezita vec. radeji si nedelam iluze :)

Odpovědi
mojitek

Na urade nam rekli,ze to trva mesic,ale v nekterych pripadech tak 1,5 az 2 mesice.Taky cekame az se jim uraci nas tam zapsat,protoze i kdyz byt je zaplacen,tak majitely budeme az po zapsani na katastru.

panenka

je to 1 měsíc až 2 měsíce.já jsem měla převod hotový za 1 měsíc po doložení všech dokumentů