ReHu

Jak dlouho se „rozjížděly“ odpovědi na .cz? Protože na .sk to je pořád téměř na „mrtvém bodě“…

Doplňuji:
Spíš jsem myslela, kdy začali být uživatelé aktivní a ptát se, odpovídat a bodovat.

Nejlepší odpověď
rynek878

Závěrečná ustanovení
Tyto smluvní podmínky nabývají účinnosti dne 1.5.2009.

Další odpovědi
panenka

Tak to si Rehu myslím,že tato otázka je spíš pro administrátory odpovědí když se jich zeptáš určitě ti odpoví.

panenka

Ano Rehu to máš pravdu já myslím že když si uživatelé tyto stránky našli zalíbilo se jim tu a postupém času zde začalo přibívat více uživatelů

ReHu

Už před rokem to tu žilo. A to byly na světě krátce.