zjentek

Jak dlouho mně hollywoodská hvězda dokáže vzdorovat, než to vzdá a podlehne?

Když to vezmu smrtelně vážně (no unterwasser thinking) a zasypu jí email a profily never ending lichotkami dlouhodobě.

Odpovědi
elkon

Jsi naivní cvok. Až poznáš skutečnou ženskou, tak tě to možná přejde. Máš nejvyšší čas. Není čeho se bát. Vysvětlil by ti to leckterý dvanáctiletý kluk.

aliendrone

Proč hned podLEHNOUT? Stačí ji ohnout přes stůl, nemyslíš? 😉 Venkoncem mysli na méně standardní namáhání páteře v horizontální poloze. Zdraví máš jen jedno a uhnat si při tom housera, eh, není o co stát. 😄

Musíš myslet POLITICKY, ty chmeyde! 😉 😁 😁

zjentek

Elkon kdepak, říkám smrtelně vážně, neumíš číst?