WordPress

Jak dělat dobré skutky a zbohatnout na tom?

Díky za vaše geniální rady

Nejlepší odpověď
Drap

V uplynulém týdnu proběhla v tisku zpráva jak na to. Podnikavý člověk, založil neziskovku, Help Ukraina, mimo příspěvků od firem a lidí, bral státní dotace. Lidem v krizových centrech, které vedl v Praze moc neplatil, některým vůbec a za ušetřený peníz si koupil v Praze byt za 8 milionů. Tak také zřejmě bohatl poměrně rychle.

Další odpovědi
zjentek

Trochu si to protiřečí, guru. Ony totiž samy skutky působící bohatnutí jsou zpravidla zločiny, ve smyslu činy zlými. 🤷‍♂️