fifik :-D

Jak dát hru z mobilu do tabletu

mám v mobilu hru kterou chci do tabletu se stejným skórem co jsem měl v mobilu mam tam hodně vyhráno a budu prodávat mobil ale nechci to ztratit

dík za odpověď
Doplňuji:
.............­.............­....dík všem :D

Odpovědi
Respekt

Zkus to poslat přes bluetooth. U některých aplikací ( her ) mi to šlo.

mojitek

pokud máš Android system ,tak si z Google Play stahni aplikaci App sender nebo radši „Bluetooth App sender“ (je to gratis).S tímhle lze odeslat cokoliv kamkoliv

Rohlik

Tak stáhni a nainstaluj skrz Play store danou hru a pak budeš muset manuálně přenést z mobilu soubor do kterého se ukládá skóre/nastavení. K souboru se dostaneš třeba skrz total commander.
Tento soubor budeš muset vložit do tabletu na stejné místo, kde si ho měl v telefonu.