autacek

Jak daleko od domova jste se reálně vzdálili v době minulého lockdownu (uplynulé 3 týdny)?

Odpovědi
Ametyst

Asi 15 km, což není ze samoty tak daleko. K vzteku je, že mám bývalé okresní město mnohem blíž, hned za kopcem, ale je to bohužel sousední okres.:-))) Ať žije ekologie a zdravý rozum.

zjentek

OD DOMOVA!? Nijak. jako obvykle jsem život prožil mezi křeslem u PC, skromnou kuchyňkou a toaletou. Jsem potěšen představou, že jiní to měli podobně. Po dobu lockdownu jsem zhlédl sedm řad seriálu Mentalista celkem dvakrát po sobě. Dalo by se říci, že už si ho trochu pamatuji, celkem dobře si pamatuji tváře hlavních hrdinů, možná také celá jména.

Justin1

Na několik set metrů při procházce.

Schluker

Asi 120 kilometru. Pak jeste jednou asi 30km. Jinak bezne do 5km.

Drap

Asi 4 – 5 km. jsme výběžek okresu zasahujícího do jiného okresu tak těch možností mnoho neni a území k okresním středu e relativně úzký pruh, takže možností příliš nebylo.

Mc Merkurion

… a von nějaký je ??? že sem to ňák nepocítil a nepozoroval …

dubraro

17 km, to je cesta do práce.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.