ReHu

Jak daleká je tato budoucnost ?

http://www.you­tube.com/watch_po­pup?v=6Cf7IL_eZ38&vq=me­dium

Nejlepší odpověď
fcoop

Taková idylická budoucnost.......
Ale z Přítomnosti občas mrazí.

Další odpovědi
tuCZek

Všechny tyto technologie už a světě jsou. Teď jen kdy budou dostupné široké veřejnosti. Počítám 10 let

dědapetr

Je to špička,pro nezaměstnané,chudé a bezdomovce dobrá budoucnost,konečně něco pro obyčejný lidi.Jinak v takové době to se bude tloustnout minimální pohyb,při stylu tohoto života.

ten který je

Pokud budou finance na výzkum a vědu tak tipuji do 20 let.Záleží také zda se tady nepozabíjíme nebo zda nepřijde nějaká obrovská katastrofa at přírodní nebo průmyslová.

mosoj

Odpovím otázkou ? A pro koho taková budoucnost bude ?
Navíc takovej život bych nechtěl žít.

Fidel

Přestože si potrpím na největší technické novinky, tak se mi taková budoucnost moc nelíbí, je přetechnizovaná…

anonym

Otázka zní jak daleká je?Dlouho to trvat nebude,taky si myslím tak 15–2O let,ale moje štěstí v tom nebude a jsem tomu ráda.U mě jak v jedné z reklam-Vy,už tady nebudete,maminko!

anonym

No, me prijde , ze vsechno je tam v budoucnosti mozne. Az na jedno … a to je ten muzskej. !! Nebo , ze by to byl nas Butani ? 🙂Ten ma urcite lahvace pod tou posteli. ! 🙂 -iv-

bigbít

Daleká ne, ale ne každému dostupná…

jendahun

Je to krásná představa,ale jen za předpokladu,že všichni budou manažeři a bílé límečky.Já mám ruce pořád od šmíru a už si vůbec nedovedu představit,co se stane až přijde něco na způsob tsunami a vypadne proud.