Avatar uživatele
ReHu

Jak daleká je tato budoucnost ?

http://www.you­tube.com/watch_po­pup?v=6Cf7IL_eZ38&vq=me­dium

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 8Pro koho je otázka zajímavá? anonym, flodur, iceT, hanny 2, Fidel, anonym, suaeda, Loreta před 4741 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
fcoop

Taková idylická budoucnost.......
Ale z Přítomnosti občas mrazí.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
tuCZek

Všechny tyto technologie už a světě jsou. Teď jen kdy budou dostupné široké veřejnosti. Počítám 10 let

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
dědapetr

Je to špička,pro nezaměstnané,chudé a bezdomovce dobrá budoucnost,konečně něco pro obyčejný lidi.Jinak v takové době to se bude tloustnout minimální pohyb,při stylu tohoto života.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ten který je

Pokud budou finance na výzkum a vědu tak tipuji do 20 let.Záleží také zda se tady nepozabíjíme nebo zda nepřijde nějaká obrovská katastrofa at přírodní nebo průmyslová.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
mosoj

Odpovím otázkou ? A pro koho taková budoucnost bude ?
Navíc takovej život bych nechtěl žít.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Fidel

Přestože si potrpím na největší technické novinky, tak se mi taková budoucnost moc nelíbí, je přetechnizovaná…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Otázka zní jak daleká je?Dlouho to trvat nebude,taky si myslím tak 15–2O let,ale moje štěstí v tom nebude a jsem tomu ráda.U mě jak v jedné z reklam-Vy,už tady nebudete,maminko!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

No, me prijde , ze vsechno je tam v budoucnosti mozne. Az na jedno … a to je ten muzskej. !! Nebo , ze by to byl nas Butani ? 🙂Ten ma urcite lahvace pod tou posteli. ! 🙂 -iv-

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
bigbít

Daleká ne, ale ne každému dostupná…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
jendahun

Je to krásná představa,ale jen za předpokladu,že všichni budou manažeři a bílé límečky.Já mám ruce pořád od šmíru a už si vůbec nedovedu představit,co se stane až přijde něco na způsob tsunami a vypadne proud.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek