lukas.zmizik

jak co nejšetrněji strávit chvíle mezi 18 – 20 hodinou, pokud je moje milá slovenka?

Doplňuji:
a já jsem Čech, jenom tak pro informaci

Nejlepší odpověď
anonym

Fanděte spolu a výhoda je, pokud prohraje jedna strana stále se dá slavit kvůli té vyhrávající. Teda čoveče, ty máš kliku. :)

Další odpovědi
anonym

Takhle – v rodině, je to dobré…
Ale já vzal kdysi, také při zápase ČR-SR, kámošku ze Slovenska do knajpy.
A když slováci dali góla a celá hospoda ztichla, kámoška vstala, začala s rukama nad hlavou poskakovat a křičet „Huráááá!“…
😁
No – na budku jsme nedostali…

zjentek

být tebou, zatím bych si něco uháčkoval nebo upletl ..než bude po všem :o
Doplňuji:
zasr…ná emancipace!

anonym

V hospodě. Jako každej jinej Slovák. Proč?

Mirdas

Utěšovat.

marci1

Super, máte výhodu, je jisté že jeden z Vás bude mít radost ! 🙂

led

Pozerajte prenosy zo Soči na slovenských televíznych staniciach. Len tak, pre informáciu a naučenie sa ďaľšieho jazyka, jazyka svojej milej.

kia

Nastavte si na hodinkách jiné časové pásmo.

arygnoc

daj jej kreditku a pošli ju do butiku.

to ju zabaví, bez ohľadu na národnosť.