Avatar uživatele
leonessa

Jak citlivě sdělit, že kvůli absenci člověk nemůže na domluvený pohovor?

Jak byste se omluvili, že nemůžete na pohovor, protože je vám zle? Tak aby to neznamenalo úplný konec a druhá strana by radši řekla někomu jinému. Jde to vůbec nějak udělat:) I když vím, že jistotu mít člověk nemůže dneska v ničem. Prosím poraďte mi.. Díky!!

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? annas, pekynka před 5047 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
annas

Pokud jsou ti, kteří Vás pozvali, solidní, měli by Vás pochopit a Vaši omluvu přijat. Nebudou-li chtít, nic nenaděláte. Ale to by byl vrchol neslušnosti. Nemoc si přece nevybírá.
Leonesso, omluvte se a uvidíte, co bude dál. Nic jiného nezbývá.

Také se mně několikrát stalo, že jsem kvůli zdravotním potížím musela schůzku odmítnout.
Partneři vzali na vědomí.

Ať to všechno vyjde.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
pekynka

Asi Vám budou ,leonesso ,věřit jen když tam přijdete a zkolabujete jim před očima, ale to zas není fér vůči Vašemu zdraví. Omluvila bych se a pojistila to lékařskou zprávou. Uvidí se . Přeji hodně zdraví.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
ReHu

Důležité je se omluvit včas a ne až na poslední chvíli.
Výmluvy se také často poznají.
Prostě, já, pokud na domluvenou schůzku z jakéhokoli důvodu nemohu, nelením, zvednu telefon, omluvím se a domluvím jiný termín.
Pokud je druhá strana rozumná, při domlouvání náhradního termínu pozná, že to myslíte vážně.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek