Efchen

Jak (čím) můžu co nejúčiněji odstranit barvu na vlasy z rukou a z jiných částí těla?

Při barvení jsem se dost ušpinila a teď to nejde dolů a nevím, co s tím.

Odpovědi
Damiana

Dost dobře by to mělo jít olejem a následně mýdlem. Výborný je kokosový olej, ten je dost hutný.

klaruška

Bude se to zdát divné,ale nejlepší zkušenosti za ty 4 roky , co si hlavu barvím, je popel z cigaret.. dáš na tampónek buĎ s troškou krému a popelem, nebo jenom popel.. Opravdu to funguje!!

Wang

Výrobce s tím počítá a přidává do balení k barvě i rukavice (ne nadarmo).
Jinak se dají chirurgické rukavice koupit v lékárně (i na kusy, cena za pár je cca 1–2 Kč).

A v obchodě s outdoorovým vybavením seženete za pár korun igelitovou pláštěnku. ;)