Sabisek

Jak chytit žirafu v Alpách? :-//

Před dvěda dněma jsme viděli žirafu na sjezdovce 🙂

Nejlepší odpověď
venkovan

Musíč najít hlubokou (vysokou) návěj a na vrchol dát listí z akácie. Žirafa se tam bude natahovat a ty jí ve vhodnou chvíli dáš uzdu. A máš ji.
Pokud chcš chytit žirafu s lidskými geny, pokoumej kde budeš mít obličej, když budeš proti ní těsně stát. Aby se ten výhled nepřekoukal.

Další odpovědi
BANAN93

vyfouknout z ní vzduch

huxa

na vodítko

Conchus

Jednoduše. Pořídíš si klec příslušného rozměru a otevřenou ji umístíš blízko ní. Pak provedeš inverzi prostoru a stačí jen zaklapnout vrátka a máš. Takhle se to dělá v každé Yoo. Akorát někdy mají problém s tou inverzí.