Hammy

Jak chutná sušené ovoce?

Přemýšlím, že bych zakoupil sušičku ovoce a zkusil něco usušit, ovšem nevím, zda bych nelitoval. Jak například může chutnat taková meruňka nebo jahoda po usušení? Zachovají si po usušení stále svoji chuť?

Nejlepší odpověď
briketka10

Koupit, nebo nekoupit?
Můžeš nejdříve ochutnat v obchodě sušené meruňky se
prodávají, a jahody najdeš asi jen v müsli, ale dá se koupit
sušený kokos, banán i křížaly z jablek a to je velká dobrota.
Na co kupovat sušičku.
Houby se dají sušit na sluníčku :)

Další odpovědi
dr.luha

Chutnají dobře. Tedy pokud se předem trochu upraví – blanšírování, proslazení, aplikace antioxidantů (kyselina askorbová) atd…Meruňka bez úpravy je kyselá, tmavě hnědá hmota. Jinak výborný je proslazený sušený kiwi.

mosoj

Tak si nějakou kup. Jsou jich plné obchody. To tě snad bankrot nezpůsobí.
Mínil jsem to ovoce.

Drap

Suším už spoustu let. Nejen ovoce i zeleninu, houby a maso. Je to vnikající. Jahoda nechutná nic moc..Meruňka je vynikající, většina ostatního ovoce taky. Osobně bych vřele doporučoval
Pro chuť staří někde zakoupit sušené ovoce. Je ho všude dost.

Kamix

Já jsem na základě recenze z https://susene­dobroty.cz/che­vron-nutrition-mrazem-susene-ovoce-recenze/ zkusil mrazem sušeného ovoce a je to naprostá bomba. Chutná to o poznání líp než kdyby bylo sušené klasickou cestou, navíc v sobě má stejné vitamíny jak čerstvé ovoce, takže doporučuji.