annas

Jak chápete slova Umberta Eca v jeho Poznámkách na krabičkách od sirek?

„Domácí knihovna není jen místo, kde shromažďujeme knihy: je to také místo, které je za nás čte“.

Nejlepší odpověď
Drap

Pokud ukládám do knihovny přečtené knihy a následně potom něco hledám , tak mě občas překvapí nějaká kniha na kterou už jsem snad zapoměl, spousta knih ale i myšlenek se mi při tom vybavuje.