Avatar uživatele
tamarca

Jak čerpáte energii v těhle sychravých dnech?

Čaute lidi taky vás tak deprimují tyhle podzimní dny? Jaklmile je od rána venku hnusně, trpí i moje nálada a následně lidi kolem :(
Takže nějaké ověřené tipy na zlepšení nálady a načerpání energie?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? manon, Drap, anonym před 4166 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
hanulka11

Mě se nějak tvoří sama, já prostě vstanu a jsem tak nabitá energií , mám to tak od malinka. Jsem tvor nezmar a ráda bych i rozdala kolem .Což o to někdo se i nakazí a to je fajn . Já prostě musím stále něco dělat a pak mě dobíjí večer knihy – to je moje – žádná nudná televize- tu nesleduji.
Doplňuji:
jen opravím mně

Upravil/a: hanulka11

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

Nezdá se mi, že by bylo venku hnusně. Prostě se jenom ochlazuje a je dříve tma. Podzim mám ráda pro jeho barevnost a deprese nemám – spíše naopak.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
jpau

V tomhle ročním obodbí se mi funguje nejlépe 😉

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Drap

Nijak mně to nedeprimuje, i když sluníčko je příjemnější. A i kdyby, tak dlouhá procházka lesem, třeba i za deště to napraví

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
samicek333

Tohle roční období se mi líbí se zimou nejvíce, nedeprimuje mě skoro nic. Když mám ale špatnou náladu, vzpomenu si na Vánoce, třeba koupím další dárek a je to zas dobrý :D.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Damiana

Nejsem lenoch. 🙂 Ráno do bazénu a do sauny, pak „mezi lidi“, večer se chystám tancovat. Nezáleží mi moc na tom, jaké je počasí, dokážu si vždycky na každém najít to dobré. Ale je fakt, že to brzké stmívání není nic moc a léto mám přece jenom o dost radši…:-)
Ale ony i ty táhlé podzimní večery mají něco do sebe…Když zrovna nejdeme do společnosti, nadmíru si užíváme soukromí…Něco dobrého navařit, svíčky, příjemná muzika… Povídáme si… Popíjíme nealko svařák nebo sekt…Prohlížíme alba, filmy nebo záběry z dovolených, vzpomínáme, plánujeme…:-)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Jako dítě jsem měl tyto dny nejraději.Bydleli jsme na vesnici a tak byla vždy nějaká práce kolem domu.Jenže na podzim bylo všechno hotovo a mohli jsme být doma.V kuchyni byl ještě sporák na něm vždy hrnek s vodou (aby byla teplá voda na něco) a když venku bylo takovéto počasí, doma na gauči teplo a přitom ten hrnek s vodou zpíval (vydával takové zvuky, pamětníci vědí o co jde), tak to byly nejhezčí dny.
Dnes také bydlím na vesnici, sporák už není, ale zádama se opřu o radiátory a buď čtu noviny nebo nějakou knížku, takže žádná depresivní nálada se u mě neobjevuje.A náladu mám dobrou, protože když si uvědomím, že v tomto ošklivém počasí musí být lidi venku (ať už od někud jdou či mají takové povolání), tak u teplých radiátorů je mi dobře.
A pokud je ošklivé počasí od rána?Pustím si pěkné písničky a při nich je zase lepší nálada.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
manon

Nabíjím se sportem – ač to vypadá, že energii by měl vzít, tak ji naopak dodá. Taky se vrhám na úklid, na který mi v létě nezbyl čas :) – a jelikož mám radost, když něco dodělám a je to i vidět, taky mne to dobíjí. Nejtěžší je vždy začít, pak už to jde samo a čím dál radostněji :)

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
tamarca

hanulka11 je prostě člověk štěstěny, závidím, jo kdyby šlo všechno tak samo

před 4166 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek