dust8

Jak často utíráte po domě či bytě prach?

Nejlepší odpověď
hapiky

Já nikdy, ale souzním s těmi, kteří musí. Jediný prach co utírám je v autě!

Další odpovědi
Mc Merkurion

… já nikdy, to patří k výhodám manželství, já jsem od toho, abych ten bordel dělal (bylo zjištěno, že to mi jde) …

annas

1. Pustím si hudbu.

"Hudba odplaví prach z každodenního života.“ — Art Blakey

Zdroj: https://citaty­.net/citaty-o-hudbe/

2. Až se dá na nábytku psát.

3. Nedá se říct. Asi tak 2× – 3× týdně zběžně

zjentek

Čím je člověk starší, tím na to kašle. Soudím podle sebe.

cukrar

Já nikdy.

Mc Merkurion

@annas: … ženský se nepočítaj, ty to maj v genech (teda aspoň donedávna, dokud se rodily ženský) …

annas

Aha, chlapi to zřejmě neumí. 🙂 Co když žijí sami?

Mc Merkurion

… ale uměj, jenže na rozdíl od ženskejch (který nám kecaj do všeho), my jsme tolerantní a nekibicujem a nesnažíme se s nima soutěžit (aspoň teda já) …

annas

Tedy … aspoň jste mě rozesmál :)) Nevím, nevím, zda byste v této soutěži vyhrál.