dust8

Jak často měníte přátele?

Nejlepší odpověď
Bobek 2

Některá přátelství se přirozeně utlumí s tím, když každý má jiné zájmy, dostane se do jiného prostředí, jiné životní situace. Takže třeba s někým, s kým jsem se dříve vídal třikrát týdně, se vídám jednou za deset let. A s jinými lidmi se zase člověk seznámí a spřátelí. Málokdy si s přáteli dáváme vyloženě kopačky, že bychom se rozešli ve zlém. (A pozor na skloňování: jak často měníte přátele, přátelé?)

Další odpovědi
Ametyst

Vždycky když se mi stalo něco opravdu zlého, tak přátelé zmizeli. Zůstal jeden. Ne, že bych je měnila, ale seznámím se raději s jinými lidmi, se kterými se spřátelím. Nedávám druhou šanci: když jednou zradili, zradí kdykoliv, a na to nemám sílu a nervy.

Kepler

Jsem na tom úplně stejně, jako Ametyst. Přátele účelově neměním, ti dobří zůstanou vždycky.

nyjono

Přátele neměním.
Pouze se někteří vzálí a jiní mi zase vstoupí do cesty.
Někdy se ale po letech vrací a s sebou přiberou i další.
No, ale přátelé, nevím, pár snad jo, spíš kamarádi.

Drap

Nemám na to žádný plán, některé odnese čas a životní cesty, jiní zůstávají na věky.