Avatar uživatele
marci1

Máte kamarády/kamarádky stejného pohlaví, nebo toho opačného? S kterými si rozumíte více?

Pomineme sex a odpovídejte prosím seriózně. Moc by mě to zajímalo. Díky. 🙂

Původní otázka obsahuje tzv. zeugma.
Rozumíte si více a máte kamarády/ky stejného pohlaví, nebo toho opačného?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? redy, pizlicka, da ny, Kepler před 2778 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Kepler

Odpoveď byla označena jako užitečná

Když pominu vlivy sexu a tak, byly to vždycky ženy, kterým jsem líp rozuměl. Jedna dokonce řekla, že jsem nestandartní chlap a to byla prosím úspěšná lékařka a moje čtyřletá dočasná milenka (po rozvodu). Od té doby se sice moje názory sice pozměnily, protože jsem příliš často narážel na blbky, ale to už ztratilo význam. Kdo mi kápne do noty, ten/ta je můj/moje. Je ale fakt, že kamarád mě nikdy nezradil, za to kamarádky ano.

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?marci1 Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
redy

Mám hodně kamarádů obojího pohlaví.
Je fak.t že většina je ženatých a vdaných, s dětma.

Vidíme se často, protože jsme z jednoho města, ale už je to jiný, témata se točí kolem dětí i rozvodů.

Je fakt, že někdy ujíždím, poslední dobou si vystačím sama se psem. On takovej klidek není k zahození.
--------------------------- Pohlaví neřeším 🙂

Upravil/a: annas

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
quentos

Vždycky jsem si rozuměl víc s opačným pohlavím. I dnes mám nejlepší kamarádKU. Už od útlého věku byli vždycky na jedné straně kluci a na druhé „holky a Tomáš“. Obzvlášť to kluky vytáčelo, když se soutěžilo v hodinách angličtiny – kluci proti holkám. Holek bylo kupodivu méně, a tak se z kluků měl přihlásit jeden dobrovolník a přejít k nim. Vždycky jsem to byl já a za mnou se tradičně táhlo otrávené bručení kluků, protože jim bylo jasné, že beze mě nevyhrají :{D>

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
da ny

Mám spousty známých (žen i mužů, bývalých spolulužáků /nějaký čas kamarádů/, kolegů apod.), se kterými si velmi rozumím.
Kamarád/ka nemůže být pro mne hned tak někdo … ;).
Kamarádství mnoha lety prověřená a spolehlivě fungují mám s ženami.(trvající 30 – 50 let, z mladších ročníků 20 nebo 15 let). Některá jsou letitým přátelstvím ............
Kamarády (opravdové) mám jen 2 (jedním je bývalý partne, otec dcery).

Wikislovník:
"Význam
ten, kdo je v pozitivním osobním vztahu s někým, kdo není z jeho rodiny
Vždycky jsme bývali nejlepšími kamarády.
(hovorově) věc, která je pro danou osobu dobrá
Google je tvůj kamarád.

Synonyma
přítel, (hovorově) kámoš
přítel"
🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Když pomineme sex, tak nemám žádné kamarádky. :(

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
led

Priateľstvu, kamarátstvu nezáleží na pohlaví.
Sexuálna príťažlivosť je v inej kategórii vzťahov.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
talka

Vždy záleží na charakteru!!!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
pizlicka

Marci,to je v pytli 😁 právě několik dní přemýšlím,proč mám kamrádů,jak much a kamarádku jen jednu.já potřebuji ženskou sakva,potřebuji se vypovídat,svě­řovat,radit,a tak.jenže mám okolo sebe jen kamarády,kteří pomůžou,vytáhou mě ven,pomuzou mi odreagovat,pobaví mě,hýčkají mě.ale chybí mi to ženské klábosení,kdy kámošce muzes svěřit co tě trápí,což u mužů vše svěřit nejde.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek