Miroslavst

Jak často čtete mejly?

S otázkou, která mi přišla mě zajímá jak často si čtete mejly vy ostatní?
Já ráno a jak příjdu z práce a potom mám pošťáka, který mě upozorní, takže okamžitě.
Jo a mám i přeposílání na telefon, takže o novém mejlu vím skoro hned.
Kdy vy jste naposledy četli mejl?
Mě příjde, že někdo je třeba ani nečte.

Nejlepší odpověď
dagry

Já teda takovou vymoženost, aby mi chodily mejly na telefon nemám, ale jak mám jenom trošku času, hned jsu u počítače a na mejly se dívám jako první.

Další odpovědi
rynek878

Taky jsem měl oznamování příchodu mailu na mobil,ale se vzrůstajícím množstvím spamů,jsem tuto možnost zrušil.Jinak používám Incredi mail a zde po dvou minutách spuštění PC přijde na plochu lokaj a oznámí mi,že mám novou poštu.

iceT

hned jak mi prijdou,nebo jak se dostanu k pocitaci.treba dnes jsem je cetla az vecer,protoze jsem byla v aquaparku.

panenka

Pokud nejsem mimo PC tím myslím někde na úřadě na schůzce s klientem nebo v obchodě tak meily čtu pořád.

Jahoda

Jak jsem před chvílí zmiňovala – stránku e-mailu mám otevřenou pořád a vždy se mi tam napíše, že mám nový e-mail.

vagra

Pro jejich množství,musím každý den.Po delší době mám problém se z nich vyhrabat.

ReHu

Každý den, když na něco čekám, tak i vícekrát za den.

martina1

Tak to mě tedy e-maily žíly netrhají.Známí vědí,že do schránky lezu maximálně jednou týdně,takže když už mi někdo pošle něco důležitého e-mailem,tak mi zároveň pošle smsku,abych se koukla.Když mám něco objednaného z e-shopu,tak tam lezu každý den,ale jinak ne.

PostApMan

Dřív jsem s „mejly“ měl trochu problém, měl jsem asi 3 schránky (práce,osobní a reklamy), do toho Facebook, ICQ a bůhví co ještě.

Teď používám jenom firemní e-mail (osobní věci mi chodí na FB nebo sms) a ten kontroluji …pernamentně, jinak bych měl asi problém.

elektrikář

Mám program pošťáka když příjde zprava vyskočí mi bublina takže o ní vím hned jak pustím počítač.Pokud počítač jde vyskočí to dole v rohu.

lorja

Maily čtu každý večer.