Zlatý

Jak často čtete mejly?

S otázkou, která mi přišla mě zajímá jak často si čtete mejly vy ostatní?
Já ráno a jak příjdu z práce a potom mám pošťáka, který mě upozorní, takže okamžitě.
Jo a mám i přeposílání na telefon, takže o novém mejlu vím skoro hned.
Kdy vy jste naposledy četli mejl?
Mě příjde, že někdo je třeba ani nečte.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Bronzový

Já teda takovou vymoženost, aby mi chodily mejly na telefon nemám, ale jak mám jenom trošku času, hned jsu u počítače a na mejly se dívám jako první.

Další odpovědi:

Zlatý

Taky jsem měl oznamování příchodu mailu na mobil,ale se vzrůstajícím množstvím spamů,jsem tuto možnost zrušil.Jinak používám Incredi mail a zde po dvou minutách spuštění PC přijde na plochu lokaj a oznámí mi,že mám novou poštu.

Zlatý

hned jak mi prijdou,nebo jak se dostanu k pocitaci.treba dnes jsem je cetla az vecer,protoze jsem byla v aquaparku.

Zlatý

Pokud nejsem mimo PC tím myslím někde na úřadě na schůzce s klientem nebo v obchodě tak meily čtu pořád.

Zlatý

Jak jsem před chvílí zmiňovala - stránku e-mailu mám otevřenou pořád a vždy se mi tam napíše, že mám nový e-mail.

Zlatý

Pro jejich množství,musím každý den.Po delší době mám problém se z nich vyhrabat.

Zlatý

Každý den, když na něco čekám, tak i vícekrát za den.

Bronzový

Tak to mě tedy e-maily žíly netrhají.Známí vědí,že do schránky lezu maximálně jednou týdně,takže když už mi někdo pošle něco důležitého e-mailem,tak mi zároveň pošle smsku,abych se koukla.Když mám něco objednaného z e-shopu,tak tam lezu každý den,ale jinak ne.

Bronzový

Dřív jsem s "mejly" měl trochu problém, měl jsem asi 3 schránky (práce,osobní a reklamy), do toho Facebook, ICQ a bůhví co ještě.

Teď používám jenom firemní e-mail (osobní věci mi chodí na FB nebo sms) a ten kontroluji ...pernamentně, jinak bych měl asi problém.

Stříbrný

Mám program pošťáka když příjde zprava vyskočí mi bublina takže o ní vím hned jak pustím počítač.Pokud počítač jde vyskočí to dole v rohu.

Bronzový

Maily čtu každý večer.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Volný čas a hobby

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Volný čas a hobby

Zlatý Drap 880
Zlatý annas 867
Zlatý quentos 860
Zlatý hanulka11 556
Zlatý mosoj 542
Zlatý led 472
Zlatý marci1 459
Zlatý gecco 385
Zlatý iceT 373
Zlatý panenka 367

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.