Lucimia

Jak často chodíte na odpovědi.cz?

Jak často tuto stránku navštěvujete? 🙂
Já jsem tu poslední týden skoro pořád, pokud jsem doma.

Nejlepší odpověď
quentos

Abych se přiznal, mám to otevřeno nonstop a i při práci ji refreshuju zhruba v pětiminutovém intervalu ;{D

Další odpovědi
anonym

Dřív každý den,i několikrát­.A zjistil jsem,že se otázky mění v jakoby „vlnách“.Nikdo asi nechce a ani to není možné, aby se zde dávaly otázky řešící zákl. problémy.Někdy jsem ale udiven,co někteří nosí v palici,jaké mají problémy.Někdy to připomíná návštěvu smeťáku.A tak tedy už sem nechodím tak často.Ale kdoví? Přijde nová vlna.......?

Miroslavst

každý den

led

mám zapnutý RSS kanál na otázky, takže každý deň

Jahoda

Jsem tu každý den. Tuto stránku mám otevřenou pořád. Od doby co si zapnu internet až do doby kdy vypínám PC. ;o)

Klarisa

Každý den se tu dívám,ale jen chvíli,protože je nás doma hodně a střídáme se.Je to dobře,že jsou odpovedi,člověk se i zasměje a doví se věci,které by se nedověděl.

panenka

Jsem tu každý den.

oskar

Ja někdy každy den někdy obden,jak čas dovoli.

elinkabublinka

Já hlavně když si nevím rady s PC.
Ahoj

Tombik

Denně, ale myslím si, že by bylo dobré závest RSS kanál na otázky!

iwetax

Mám otevřeno více oken. A v jednom Otázky, v druhém Ankety stilově. Vždy kliknu, jestli není něco nového.

afro.minerva

Já sem chodím vlastně skoro denně. Když mám volnou chvíli, tak mám koukat na bednu, kde stejně nic nedávají, a nebo mám brouzdat po netu. A z té neustále se opakující domácnosti by se člověk brzo zbláznil. 🙂

anetadela1

Bývávala jsem tu denně, teď už mě to tady začíná docela nudit. Otázky se tu dost opakují a tak sem zajdu obden. Jen mrknu, jestli není nějaká zajímavá a jdu pryč.

lejla37

Tak 3krát tydně, když jsem u babičky