Prostě já...

Jak často chodíte do přírody?

Odpovědi
Drap

Většinou každý den.

quentos

Denně. Když se to nepodaří, což naštěstí bývá málokdy, chybí mi to.

Emefej

Každý den.

Viktorie II.

Denně chodím s fenečkou do přírody a někdy i 4 krát denně.

elkon

Často, podle nálady. Nyní nejčastěji na houby.

nyjono

Přírodu mám za humnama.
Venčím tam psa denně 🤣🤣🤣

Jana5678

Já v přírodě trávím opravdu každou volnou chvilku, kterou mám. Výlety do přírody jsou pro mě nejlepším způsobem, jak relaxovat a načerpat novou energii. Nedávno jsem si na ně pořídila na internetových stránkách https://www.na­turehikecz.cz/ nový trekový batoh. Batoh je prostorný i pohodlný, takže se mi s ním skvěle chodí na mých dlouhých výšlapech.