Jak byste zhodnotili svůj letošní rok?

Byl tento rok pro vás spíš přínosem nebo naopak?Stalo se vam osobne něco pozitivního?U mě osobně letos převažuje smůla a trable. :( Ale o to víc věřím, že bude příští rok veselejší!

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Ťuky ťuky, děkuji za optání. Nemáme důvod si naříkat, jsme rádi za každé nové ráno a v pokoře si říkáme, jen aby to vydrželo.

Další odpovědi:

Zlatý

Teprve nyní poznávám, že přát někomu "hodně zdraví" není fráze !!!
Bohužel to zdraví není. To ostatní si člověk sežene !!!!

Proto přeji všem !!! Hodně zdraví!!

Zlatý

Ano ...tak jak se dívám zpátky na ty uplynulé dny , týdny, měsíce ...celkem se rok vydařil , nic negativního jsem nezažila co by se mi nějak vrylo do paměti.
Když bude napřesrok líp nebudu se zlobit ...ale uvidíme jak se to vše vyvrbí... já jsem optimista , takže si myslím ...každý svého štěstí a spokojenosti strůjcem.....
Přeji ,aby se ti dařilo líp a byla jsi spokojenější.

Stříbrný

Těžko říct, stalo se toho tolik.. Stěhování, přihlášky na střední, pak nástup na střední a uteklo to do dnešního dne vše tak rychle.. Každopádně si nemám vesměs na co stěžovat, byl to nádherný rok. :-)

Bronzový

Jeden z nejmizernějších roků,hodně mrtvých mezi známými,hodně dřiny a špatné práce za málo peněz.Jediné pozitivní je to,že jsem neztratil hlavu a se vším se pomalu vypořádal.Obávám se,že příští rok bude opravdu zatěžkávací zkouška.

Bronzový

smůla-trable a zase smůla

Zlatý

Jak zhodnotit ? Zkrátka, mohlo by být ještě hůř. Ale žiju.

Stříbrný

Nejhorší ze všech,zdraví opravdu neovlivním.Jsou dobré vyhlídky na zlepšení,proto doufám,že ten příští bude dobrý a všechno doženu.

Stříbrný

Jeden z nejhorších a příští bude ještě horší. Proto asi spekulace o konci světa.

Rok 2011 byl nejhorším zážitkem mého života.

Stříbrný

No zažil sem podstatně horší ale letos po několika letech je to OK.Kdybych to měl známkovat tak asi za 2.
Takže velká spokojenost.No důchodce no.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Aktuality a zábava

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Aktuality a zábava

Zlatý Drap 4389
Zlatý hanulka11 2790
Zlatý led 2475
Zlatý briketka10 2268
Zlatý annas 1827
Zlatý quentos 1547
Zlatý tom004 1522
Zlatý iceT 1520
Zlatý dědapetr 1472
Zlatý mosoj 1426

Zobrazit celkový žebříček

Kategorie otázek

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.