Pokročilý

Jak byste přeložili do AJ?

Dobrý den,

dne Wednesday, March 07, 2012 3:25 PM jste mi potvrdili objednávku: Order ID: 1234 - 2 kartonů cigaret zn. Gitanes, které byly doručeny na celní úřad České republiky v Praze. Po doložení všech požadovaných dokladů celnímu úřadu (potvrzená objednávka, doklad o zaplacení z účtu), mi následně sdělili, že dle českých zákonů není možné toto zboží předat k mé osobní spotřebě.

Z těchto důvodů žádám o vrácení platby ve výši 49 $ zpět na můj účet.

Děkuji za vyřízení a omlouvám se za způsobené problémy, které bohužel jako obyčejný občan nemohu ovlivnit.

Zdraví

Matylda

tohle jsem zatím vytvořila já, ještě mi tam chybí obsah závorky a jdu vychytávat mouchy, napsala jsem to jen svými slovy v rychlosti.. ráda bych to měla napsáno co nejlépe, PROSÍM TEDY O VÝPOMOC!!! DĚKUJI MNOHOKRÁT!! :-)

Dear sirs,

on the day of Wednesday, March 07, 2012 3:25 PM you have sent me a confirmation of the order: ID 1234 – 2 carons of cigarets Gitanes, which were delivered to the customs authority of the Czech republick in Prague. After substantiating of all needed documents to the customs authority I was told that due to the Czech rules it is not allowed to give me the goods for my own using.

Due to these circumstances I kindly ask u to return the amount of 49$ back to my account.
Thank you for adjustment and I appologize for the caused problems, which I can not direct as an ordinary inhabitant.

Best regards
Doplňuji:
upraveno:

Dear sirs,

on the day of Wednesday, March 07, 2012 3:25 PM you have confirmed my order: ID 1234 for 2 carons of cigarets Gitanes, which were delivered to the customs authority of the Czech republic in Prague. After a substantiation of all relevant documents (confirmed order and proof of payment from the account) to the customs authority I was told that due to the Czech law it is not allowed to give me the goods for my own using.

Due to these circumstances I kindly ask u to return the amount of 49$ back to my account.

Thank you for completing and I apologize for the inconvenience, which I can not affect as an ordinary inhabitant.

Best regards

Matylda

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Odpoveď byla označena jako užitečná
Pokročilý

1. Těch cigaret je asi karton - takže pozor na to - máš tam 2 carOns..
2. Děkuji za vyřízení bych dal "thank you for executing" v tomto případě.
3. A do třetice všeho dobrého - místo inhabitant bych dal citizen.

Otázka nemá žádné další odpovědi.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Věda

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Věda

Zlatý annas 2736
Zlatý quentos 1320
Zlatý mosoj 1305
Zlatý Drap 964
Zlatý hanulka11 627
Zlatý led 604
Zlatý gecco 589
Zlatý marci1 538
Zlatý arygnoc 507
Zlatý Lamalam 487

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.