jiriii

Jak by Vám vadilo kdyby jste někomu psali opravdu dlouhou odpověď na docela důležitou otázku, která se týká jeho života-

a vysvětlovali by jste mu jak nejlíp umíte co je nejlepší v tom jeho případě udělat, protože to znáte z vlastní zkušenosti a není Vám lhostejný jeho problém a někdo mu otázku vymaže, tím pádem vaše dlouhá zpráva je zbytečná. Vadilo by Vám to?
Doplňuji:
Hlasujte rychle, dlouho se tu neohřeji:-D

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
anonym

ano

Další odpovědi
Sůwa

ne

Zásadně nepíšu dlouhé odpovědi. Všechno nemusí být napsáno formou slohového cvičení a fakta mohou být srozumitelná i ve stručném podání. Stejně je nejlepší odkaz a případné další detaily soukromou cestou 🙂

Damiana

ano

Třeba někomu spíš vadí ta dobrá odpověď, protože má sám nějaký problém… Někdy se nedá odpovědět pár slovy, zvlášť, když se ti týká mého oboru, mám pak pocit, zde bych mohla něco zanedbat. Odpovídám nejen tazateli, ale někdy se „v tom“ najde i jiný kolega, který by se třeba na to nezeptal a přitom ho něco podobného trápí. To, že někdo nahlásí nezávadnou otázku jen proto, že má sám se sebou nějaký nedostatek, je vlastně také porušení kodexu. V tomto případě i značně amorální.

badisko

ne

strucne …kdyz se uzivateli ma odpoved zda dobra a chce poradit vetsinou napise interni postou ..pokud je to na delsi povidani resi se to pres E-mail…tak naco psat dlouhe odpovedi …

dudu

ano

anonym

ne

už ne.

Klára K.

ano

Doplňuji:
No já, pokud někomu napíšu takovou dlouhou odpověď, tak si ji většinou někam překopíruji, pro jistotu…

Myan

ano

odpomass

ne

uccello

ano

Doplňuji:
Jsem spíše pro stručné odpovědi. Nějak netoužim po výpisu s Wikipedie.