uccello

Jak by se nahlíželo na Čechy, kteří sympatizují s Ruskem v případě okupace?

Teoreticky, kdyby v budoucnu došlo ke konfliktu a Rusáci by se dostali na naše území, zůstali by tito lidé (známí především z diskuzí internetových novin) u svého přesvětčení? Jsme členy NATO a EU, takže v případě, že dotyčný bude povolán do boje, půjde proti nám nebo to zkousne a bude bojovat za naši vlast? Nebo se dá rovnou na dráhu vojenského zběha a zrádce?

Nejlepší odpověď
Lamalam

Pokud to myslí opravdu upřímně, stanou se s radostí ruskými kolaboranty.

Další odpovědi
Hlada

My se s každým nepřítelem vždyky nějak dohodnem, takže úvaha o boji je bezpředmětná.

anonym

https://www.y­outube.com/wat­ch?v=7lNoszyK­Dgs
Doplňuji:
každý s každým= grupáč spokojených.
https://www.y­outube.com/wat­ch?v=Y_J4YCjNLB8

Agneta

Povolán „do boje“ může být jen ten, co sympatizuje s Amerikou, a tak bude třeba USA sdělit, že jsme se občanů zeptali, jestli chtějí jít bojovat, a jen pár takových našli…neboť ti ostatní byli „českého názoru“: „kdo chce jít – ať jde, já zůstanu doma“ :DDDDDDD

Tvoje otázka patří do říše bájí studené války. Nikdo už nemůže být povolán, to bylo možné jen za totality. A „kroku zpět“ se musíme bránit ve volbách.
My žádný konflikt s (dnešními) Rusy nemáme, a tak si USA s nimi musí válčit sama.:DDD

Emefej

Nahlíželo by se na ně jako na zrádce.

Lamalam

Agneta – než začneš psát o povolávání do boje, přečti si Branný zákon. Budeš překvapená.

Agneta

Tak jestli něco takového existuje, tak se to musí zrušit, neboť to považuji za začátek fašismu:D
Ono už stačí, že si může vláda vyhlásit válku aniž by se nás zeptala:D

uccello

Já z toho taky nejsem nadšený, ale je to bohužel tak. Dej blbečkovi zbraně a pak to tak dopadá. Doufám, že se to nikdy nevyhrotí a najdou nějaké diplomatické řešení.