BANAN93

Jak by se jmenoval náš druh třeba za 10tisíc let????

člověk hamižný ? :D

Nejlepší odpověď
beer

Homo moronismus – člověk debilní ))

Další odpovědi
Pájo

Homo sapiens neanderthalensis…

Když se zeptali Einsteina, jakými zbraněmi bude vedena 3. světová válka, řekl
„nevím jakými zbraněmi bude vedena 3. světová válka, ale vím, že 4. světová bude vedena kameny a klacky..“

…takže asi tak

quentos

asi tak nějak. Latisky homo nemadostis.

Lucijej

Za deset tisíc let už bude člověk vymřelý a nová forma života se bude podivovat, co jsme to byli za primitivy.

anonym

machina in vermiculo

zzzzz

A bude ještě nějaký? Já si spíš myslím, že ta hamižnost nás vyhubí podstatně dřív.

led

„To, čo zničilo planétu Zem…
Bojovalo to nielen ´proti všem´ a prírode, ale aj samé so sebou“

manon

poddruh