Rokio

Jak by měl vypadat správný strejda?

Podle mě by měl mít veliké břicho, plešku a knír.

Jaký máte vy názor?

Nejlepší odpověď
Speed77

Milý, usměvavý, správný chlap (to by měli být všichni, ale hej, všichni takoví prostě nejsou a když se v okolí nikdo takový nevyskytuje – třeba ani otec – tak je dobré, že je tu alespoň takový strýc). Měl by pomoct, když na to příjde (stejně jako teta nebo prarodiče. Obzvlášť když se člověk na rodiče naštve 😂 Rodiče musí být občas i přísní, výchovní, ale pro ty ostatní to neplatí. Ti musí být hlavně milí, upřímní, můžeš si snimi popovídat, zajít pro radu). Rozhodně by nebylo na škodu, kdyby byl tvým vzorem, byl by úspěšný a třeba i zazobaný. :D Známost, přátelství nebo příbuzenský vztah s někým takovým je vždy dobrý. Takový člověk dokáže pomoci – nemyslím finančně – namotivovat, nasměrovat, dát praktické rady a podělit se o vlastní zkušenosti.
Vzhledově je to fuk. Každý je jiný.

Další odpovědi
Kelt

To záleží na tom, zda chceš komickou figurku, nebo charakterního příjemného člověka.

Nassin

Jako já.

zjentek

No hlavně ho matka musí oslavovat jako Boha, jinak to ještě není ten „správný“ strejda. Pozdrav mamču. (;

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.