**Andy**

Bratr mého strýce je můj … ?

Bratr mého strýce je můj kdo ? :o :D

Nejlepší odpověď
Dochy

může to být otec, strýc, ale také někdo „cizý“ (bratr manžela sestry mého rodiče)

Další odpovědi
Drap

Může to být tvůj otec ale také další strýc.

XFresh1

Buď otec
nebo další stríc

Cooldan456

otec nebo strýc

bolak

Může to být tvůj otec, strýc, strýc-cizák, získaný sňatkem tvé tety, ale může to být i tvoje matka, pokud by bratr tvého strýce podstoupil v minulosti operaci pohlaví, a ještě před tím by se svým bratrem a tedy i s bratrem tvého otce spáchal incest, ze kterého by vzešlo dítě, ty, potomek Andy.