Jak by měl, nebo mohl vypadat ztřeštěný nápad?

jakýkoli,který by jste se vší rozhodností označili jako „ztřeštěný“?
Příp. „To mně hlava nebere“.

Nejlepší odpověď
annas

Skutečný příběh.

Májová taneční zábava. Na jejím konci brzy ráno se objevil předseda MNV s tím, že mu vypověděla dechová hudba, která měla hrát při průvodu k pomníčku padlého letce. Pět oslovených unavených nevyspalých muzikantů z tanečního orchestru (harmonika, 2 saxofony, trubka a buben), navíc ještě v alkoholovém opojení, přistoupilo na nesmyslnou nabídku – zastoupit v průvodu dechovku. Autem je tedy dopravili do obce vzdálené asi 30 km.

Začal průvod. Muzikanti jakžtakž dali dohromady 5 refrénů z pochodových skladeb. Když je přehráli a nevzpomněli si na další, v průvodu je stále opakovali. Došli na pietní místo a starosta dal pokyn k zahrání hymny a internacionály. Při jejich interpretaci se lidé místo piety smíchem popadali za břicha. Na Pochod padlých už ani nedošlo. Tyto skladby skupina v životě nezkoušela, takže si můžete domyslet, jak to všechno dopadlo. Utéct kvůli lidem nebylo kam.

Kdyby to šlo, všichni muzikanti by se propadli hanbou do země. Několik měsíců se se báli vyjít mezi lidi, obci se vyhýbali a styděli se za svůj ztřeštěný nápad a způsobenou ostudu.

Další odpovědi
mosoj

No jé je. Nemusíš chodit daleko. Hned teď
tady :http://www.no­vinky.cz/zahra­nicni/evropa/208100-finalista-sampionatu-v-saunovani-zemrel.html
Mistrovství v saunování,mis­trovství v souloži bzzzzzzz .............­........
Prostě blba nemineš.

9 řemesel

Vytírání napuštěného koupaliště hadrem.Kdysi jsme tuto blbou recesi udělali, no, raději nevzpomínat!!!

kvikal

„já budu tím mlýnkem točit a ty do něj budeš dávat maso“ … (založeno na reálné příhodě – moc dobře to nedopadlo)

straširybka

zkracování si cestu přes zamrzlý rybník autem.
jinak manžel mi říká, že takových nápadů mám dost 🙂