Pokročilý

Jak by jste reagovali, kdybych vám všem chtěla popřát hodně zdraví a štěstí?Nevadilo by vám že jsem pro vás cizí člověk?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Mně by to nevadilo. Už podle toho, že byste nám popřála mnoho zdraví a štěstí, vyplívá, že máte dobré srdíčko :-) Toto prání bych od vás přijala a zároveň bych Vám toto také popřála :-)

Já Vám tedy milá Ivero45 a nejen Vám, ale všem na Odpovědích přeji hodně zdraví, štěstí, lásky, životní pohody, minimim starostí, prostě krásný život, ve kterém budete mít vše dobré.

Mějte se hezky :-)

S pozdravem
Vaše Jahoda

Dodatek: Omlouvám se, ale dnes už bohužel nemohu nadělit palce. Takže dodám zítra :-)

Další odpovědi:

Zlatý

Přát lidem štěstí a zdravý, to rozhodně nevadí naopak je to hezké.

Zlatý

Pokud by to byl úplně cizí člověk kterého já neznám tak by mi to asi vadilo IVERO ale pokud by to byl někdo od známých pěkně bych mu poděkovala za gratulaci

Zlatý

Vůbec by mi to nevadilo. Jo a pokud bys k tomu přidala i nějakou obálku, to bych se nezlobil už vůbec, přestože jsi cizí.

Stříbrný

Byl bych rozpačitý,ale přání bych přijal a opětoval.

Pokročilý

Mě nevadí nic,co potěší.

Stříbrný

Nevadilo naopak potěšilo a hlavně bych poděkoval.Přeji Vám a všem hezký den a pohodu.

Zlatý

Ivero já Vám také přeji mnoho štěstí a zdraví a vítejte zde na těchto stránkách.My si tak nějak všichni pomáháme navzájem svými dotazy a odpovědmi.
P.S.Opožděně bych chtěl pogratulovat nejnovějším uživatelům zlata.Neměl jsem tu možnost dříve z důvodu pracovního vytížení.PROSÍM NEDÁVEJTE MI ŽÁDNÉ PALCE!

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Volný čas a hobby

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Volný čas a hobby

Zlatý Drap 881
Zlatý annas 868
Zlatý quentos 861
Zlatý hanulka11 556
Zlatý mosoj 542
Zlatý led 473
Zlatý marci1 459
Zlatý gecco 385
Zlatý iceT 373
Zlatý panenka 367

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.