CarJa

Jak by jste charakterizovali jednou větou manipulátora?

Nejlepší odpověď
johana 56

Jako člověka jazyka obratného,chování společenského,s jis­tou osobní přitažlivostí,který neznalost,důvěru a ochotu slabších k vlastnímu prospěchu využívá.

Další odpovědi
Roxana

Je to někdo, kdo vyhledává psychicky neodolné a slabé jedince, od kterých se pomocí citového vydírání nebo jiného vydírání snaží dostat, to co chce a nemá v tom morální hranici.

turbo085

Člověk, který dokáže působit na slabou stránku člověka, za účelem vnuknutí své vlastní myšlenky, názoru, nebo postoje. Má většinou velké charisma a ponětí o psychice člověka.

marci1

Je to člověk, který podsouvá své vlastní myšlenky, pocity a cíle osobám nebo skupinám, jež cítí a uvažují jinak.

anonym

Vůdce,pastor či přirozená hiearchie,ale spíš bych se zeptal co je přínosem pro společnost a co je alternativa živnosti.
https://www.y­outube.com/wat­ch?v=sKL88_1VjtQ
Doplňuji:
Jedna věta + příspěvek,prosím.

lota

Ovlivňuje druhé ve svůj prospěch.

anonym

Ale najdou se i takoví co o vůdcovství nestojí a jdou mnoha lidem příkladem ve smyslu morální vzor dobrovolného „outsidera“.

kapka

Ta veta zni hrozne kostrbate, ale je pravdiva. :)