Jak si poradit s problémy, které mám na brigádě?

Dobrý den, dnes mě naštval jeden chlap opravdu nehorazně a zda se mi ze tak trochu zneužívá toho že mi není 18 let a to ja si nechci nechat líbit je to hroznej diktátor a ja ho chci poslat slušně do pr..ele jak to mám udělat nerad bych se s ním pral ale mám na to chuť mu dat jednu do drzky poraďte at uz mě to motivuje bebo i demotivuje předem díky
Doplňuji:
Takže začalo to tím ze jsem nastupoval na brigádu s mím dobrým kamošem kterému je čerstvě 18. Let jeho otec koupil občerstvení a ten můj pozemek kdo je v tom asi za víc ? Jenže otec nejmenovaného přepsal občerstvení na něho a ten si začal myslet táta od něho ani nechce pronájem ale on me začal diktovat a ja vím ze kdyz přijde domů tak mu tatínek nadiktuje pro me úkoly a nejlepší na tom je to ze on si s někým píse na telefonu a ja musím utirat stoly a taky když jsem sam tak mě kontroluje jeho holka a ja nemůžu žít v atmosféře že mě někdo nevěří a to vše na našem pozemku otec o tom ví ale nechceho vyhodit kvůli tomu ze ho jinak pomluvi v celím městě

Odpovědi:

Zlatý

Ide tu o 2 vzťahy
A - majetkoprávny vzťah
B - pracovnoprávne vzťah

pokračovanie v diskusii:

Bronzový

Co tahle popsat aspoň situaci?

Zlatý

Ignorovat. :-)

Zlatý

Důvěřuj ale prověřuj. Vyjadřovat se neumíš. Zřejmě to budeš muset překousnout.

Stříbrný

Vítej v realitě a to je teprv brigáda, počkej, až budeš v normálním zaměstnání, počítej s tím, že vždy, v každé práci se najde někdo, kdo ti to bude znepříjemňovat, to je prostě všude.
Slečnu bych ignorovala, to není tvoje šéfová a panáčkovi bych řekla, že tam makáme spolu, ty a on, ne, že ty makáš a on si hraje s telefonem.

Diskuze k otázce

Zlatý

led

Akosi je to zamotané, ak som dobre rozumela. Ide tu o 2 vzťahy.
A - prvý vzťah:
kamarátov otec prepísal na neho "občerstvenie", v ktorom brigádujete, takže sa z neho stal majiteľ toho občerstvenia.
1 - To občerstvenie stojí na vašom pozemku?
2 - Aký je váš vzájomný právny vzťah, ohľadom tejto nehnuteľnosti? Ide o prenájom?
3 - Prenajímateľ a Nájomca si plnia riadne podmienky nájomnej zmluvy?
B - Druhý vzťah:
4 - Bez ohľadu na majetkové vzťahy, vy pracujete v danom občerstvení ako brigádnik?
5 - Aká je vaša náplň práce, máte na to riadne spísanú pracovnú zmluvu?
6 - po zmene majiteľa občerstvenia bol spísaný dodatok pracovnej zmluvy o zmene pracovnoprávneho vzťahu k novému majiteľovi, alebo nová pracovná zmluva?
---
7 - Prácu vám prideľuje a kontroľuje zamestnávateľ, alebo ním určený zástupca. Je tá "jeho holka" ním určený zástupca? (mám pocit, z vášho popisu, že ano)
8 - Vašou pracovnou náplňou nie je kontrolovať pracovnú činnosť majiteľa občerstvenia - vášho zamestnávateľa. alebo sa mýlim?

Zajímavé otázky v kategorii Právo a zákony

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Právo a zákony

Zlatý Drap 1819
Zlatý standa 1247
Stříbrný ivzez 671
Zlatý mosoj 658
Zlatý gecco 480
Zlatý led 457
Zlatý zzzzz 450
Zlatý Michal Kole 436
Zlatý marci1 392
Zlatý arygnoc 385

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.