Avatar uživatele
Mili @

Jak budeme pracovat v sedmdesáti?

http://www.you­tube.com/watch?v=F18KUx­rxtdk
Doplňuji:
Uvidíme, jestli se nám zadaří…
Ale takhle by mě to zrovna nebavilo dopadnout…!
😁

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? panenka, anonym před 4897 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
mosoj

Ale v sedmdesáti nikdo dělat nebude. On je totiž nikdo nezaměstná a stát se k těm lidem také nebude hlásit. Většina lidí skončí pod mostem a rozpočet státu bude OK.
Byť to vypadá morbidně, ale k tomu to spěje.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

já bych mohla v sedmdesáti dělat jen u šlehání šlehačky,počítám že v tomto věku se už budu tak třepat a budu tak slepá že ani neuvidím na výplatní pásek

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
panenka

Takto nějak by to asi Mili vypadalo kdoví jestli se té sedmdesátky dožijem

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
led

Nielen sedemdesiatnici, stalo sa mi, že mladý pokladník ma takýmto spôsobom chcel oklamať „tajným parkinsonom“ a šikovne zdvojil cenu. Pri kontrole účtenky a nákupu už veselý nebol.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Jak budeme pracovat v sedmdesáti? Těžce!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
lorja

Do práce sice vyrazím,ale s postupujícím aizhamrem zapomenu,kam jsem vlastně chtěla jít a proč.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
fofbal

Sedmdesát, ale život je přeci jenom krátký od sedmdesáti nahoru. Všechno je jinak a věřte, jenom rozumný jedinec využije každého dne pro sebe a své okolí, může-li se pohybovat a myslet. Tedy,nepracovat pro své hmotné statky, nějakou čast- ale pro své duševní a psychické zdraví. Z toho vyplývá potom i Váš dobrý poměr k bližším

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek