kosaaaak

Jak bude vypadat člověk za milion let?

Jsou někde na internetu vědecké články, jak by se měl člověk v průběhu času dál vyvíjet? Poroste? Bude menší? Bude mít o jeden prst navíc? Bude vypadat jako já?

Nejlepší odpověď
baghira

Víme zhruba, jak vypadali pravěcí lidé, víme jak vypadáme my, tak můžeme extrapolovat.
Počet prstů se asi nezmění, tělesné proporce patrně ano. Co je však nejdůležitější, ať si myslíme cokoliv, těžko si to někdo z nás ověří :)

Další odpovědi
DDarent

během 20000let by mněl člověk tak vyvnot, že si léčil myšlenkou, oládal teleportaci, čet myšlenky a nakonec by jeho úroveň byla tak vysoká, že by se promněnil v čistou energii neboli povznesení. Povznesení (anglicky: Ascension) je proces, během něhož se může dostatečně vyvinutá vnímající bytost zbavit fyzického těla a žít jako čistá forma energie na vyšší úrovni bytí s velkými znalostmi a silou. Jedná se o mentální a spirituální osvícení, které se odehrává jako přímý důsledek nabytí určité úrovně moudrosti a sebepoznání.

www

Podle mne tu už asi nebude vůbec, již teď se o to snaží 😁 A kdo ví, jaká bude vůbec naše Země – pokud bude.

Terryle

Pokud to takhle půjde dál, tak člověk a možná ani Země (aspoň obyvatelná pro velké organismy) nebude vůbec…

kamila44444

DDarent má pravdu.Během 20.000let by mněl člověk tak vyvynot, že se léčil myšlenkou, ovládal teleportaci atd.Také se říká,že o několik let později se také narodí člověk a kolem 5 roků bude dpstávat velké informace a bude se vlastně jakoby učit sám,tekže se nebude muset chodit do školy.

pokazdejinak

někde jsem četla článek, ale fakt to teď nemůžu najít – výška už se moc zvyšovat nebude, ale asi nám ubudou nějaké zuby a pravděpodobně příjdem o slepé střevo

tom004

Doporučuji tuto knihu.V 70 roce,kdy vyšla,čirá fikce.Až na historické události,na kterých je kniha vystavěna.Dnes,i když nevěřící Tom,začínám pochybovat.

http://img.na­dapenny.com/t20/112­43/nadap085611223­190232.jpg