Jak automaticky fotky z PC do PICASA3 ?

Dobrý den. Měl jsem dříve XP a také PICASA 3 , nyní mám WIN8. Mám PICASA3 stáhnuté z XP. Takže tam mám fotky v PICASA3 co jsem tam měl od roku 2000. Fotky z foťáku se mi automaticky nahrávaly z počítače do PICASA3, jak jsem PICASA 3 otevřel. Nyní jsem zjistil, že se mi tak neděje - nové fotky se mi do PICASA 3 nenahrávají - a musím jednotlivé uložené soubory jednotlivě importovat do PICASA3 chci-li tam mít fotky nové, což mi přijde zdlouhavé. Nejde to někde nastavit, aby se mi zase fotky z počítače automaticky nahrávaly do PICASA 3, jako tomu bylo u XP? Děkuji za případné rady. Hezký den.
Doplňuji:
menu (tools->folder list)........nevím kde to najdu. A za další já mám fota na několika místech, různé disky. Dříve v XP mi to stahovalo foto t celého |P|C bez nastavení.

Odpovědi:

Pokročilý

Jestli myslíš upload z PC do offline Picasa, stačí v menu (tools->folder list) vybrat složku do které si fotografie ukládáš na PC a nastavit u ní "scan always". Poté by měla Picasa při spuštěná automaticky kontrolovat, zdali ve složce nepřibyly nějaké fotografie a případně ty nové přidat.
Doplňuji:
EDIT:
Jestli míš Picasa v CZ tak Soubor->Přidat složku do Picasy a tam máš tedy 2 možnosti:
1) vybereš složky ve kterých máš fotografie a nastavíš u nich scan always (modrá šipka)
2) vybereš všechny disky (C:\ ..) a to scan always nastavíš hned u nich -> potom ti to bude prohledávat celý PC, ale budou tam samozřejmě veškeré obrázky co máš v PC, nejen fotografie

Diskuze k otázce

Misa503

děkuji moc, už mi to načítá co třeba.

Zajímavé otázky v kategorii Počítače a internet

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Počítače a internet

Zlatý Bedy 1525
Zlatý Michal Kole 1198
Zlatý mosoj 1028
Zlatý Hlada 948
Zlatý ge0rge 894
Zlatý www 829
Zlatý led 820
Zlatý badisko 818
Zlatý gecco 795
Zlatý arygnoc 674

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.