Zlatý

Jak a kdy u vás funguje registr vozidel?

Narazil jsem na problém týkající se převodu vozidel a byl si vědom, že zdejší úřad je veřejnosti dostupný jen v pondělí a ve středu. Dotaz se mně však jevil jako akutní a proto jsem dnes nejprve slovutný odbor pokusil kontaktoval osobně. Marně, proto následoval pokus získat odpověď po telefonu. Rovněž bezvýsledně a to na všech zveřejněných číslech vč. vedoucího odboru. Máte podobnou zkušenost, nebo naivně věřím, že ve vašem regionu se snad stát k občanům takto nechová.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

´U nás´:
Úřední hodiny - Po, St, Čt
Je fakt, že moc často auta neměním a tak si rámcově pamatuju jen dvě minulé návštěvy (dvě přihlašovaná auta) - obě bez problému, úřednice milé a ochotné...
Snad jediné, co bych vytknul, je nemožnost se objednat na určitou hodinu, takže čekací dobu prostě nejde odhadnout (systém řízení front).

Další odpovědi:

Stříbrný

Bronzový

U nás v JH -Úřední hodiny oddělení evidence řidičů a registrace vozidel jsou:
pondělí, středa 7:30 - 17:00 hodin, pátek 7:30 - 13:30 hodin
Ale toto je také úřad pro lidi a bylo všeobecně stanoveno,že v případech kdy občan nemá možnost jednání v jejich pracovní době pro veřejenost-jsou povinni daného občana obsloužit i mimo tuto dobu,teda v případě že jsou přítomni (= neučastní se všichni školení atd!!!)Pevně tomu věřím,že bych takto uspěl (když nic,tak jen proto,že dva na odboru-vedoucí evidence a přestupky jsou bývalí kolegové!)

Diskuze k otázce

Bronzový

gagaga

dudu, Vy jste ale vosklivej !
byl jste predtim mnohem hezci ! ;(
-iv-

Zlatý

dudu

Zdravím., Vy ale máte postřeh. Paní domácí rozhodla, že mě vymění i stalo se.

Bronzový

gagaga

ted je to nejlepsi :)
a vy jste si s pani souzeni, tak nepokousejte certy :p
radsi ji vemte zase k moricku :)

Zlatý

dudu

Vězte paní -iv-, že už je vše zařízeno. Ubrali jsme na tempu a proto se začátkem září budeme rochnit v Bulharsku jakož i poznávat některá letoviska, část vnitrozemí a asi též Istanbul.

Zajímavé otázky v kategorii Auta a doprava

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Auta a doprava

Zlatý mosoj 626
Stříbrný cukrar 617
Zlatý Drap 574
Zlatý gecco 401
Stříbrný honza19hk 285
Zlatý venkovan 246
Bronzový kapitán 232
Zlatý Hlada 219
Zlatý hanulka11 200
Stříbrný brillant 199

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.