Bronzový

Jak a kde sehnat ty nejlevnější letenky?

Je mi jasné jak to na letišti chodí: Nemohou sehnat cestující na poslední místo, tak je dají levně - jenže kdy tuto příležitost chytit a kde? Mám celý den čekat na letišti? Je to snad i na internetu? Na co bych si měl dávat pozor?

Odpovědi:

Tak takto "to NEchodí"... :-D Představa, že nějaký prodejce běhá po letištní hale a loví ´posledního´ pasažéra´ je komická... :-D
Nejlevnější letenky seženeš, pokud si je zabookuješ dlouho dopředu a na méně atraktivní let (více přestupů v ´horších destinacích´, delší čekací doby na přestupech, přejezdy na přestupech...).

Zlatý

Cena najlacnejších leteniek je bez rôznych povinných poplatkov, je len za samotný let, ale napríklad letištný poplatok v tom nie je zahrnutý.

Pokročilý

Já teda lítám poměrně často a objednávám letenky přes studenta, teda.. přesněji tady http://www.studentagency.cz/… bývají tam hodně slevy a různé akce. Vždycky to sleduju z pohodlí domova a nelítám po letišti a nesháním letenky :D to bych se asi nervově zhroutil :D jakmile nemám letenku pěkně už zařízenou než odlétám, tak bych asi už nikam neodcestoval. Chce to sledovat nějakou dobu a sám uvidíš, jak se ty ceny mění. Dej na svůj rozum :)

Pokročilý

Já kupuju u Studenta, jak už tady někdo psal a jsem spokojená :)

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Cestování

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Cestování

Zlatý Drap 347
Zlatý annas 287
Zlatý hanulka11 223
Zlatý led 207
Zlatý gecco 172
Zlatý quentos 161
Zlatý marci1 144
Zlatý mosoj 115
Zlatý Lamalam 113
Stříbrný Agneta 77

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.