Toruk

Jahody rostoucí do 1m

Nedávno se objevil v novinách (Metro) inzerát o pnoucích jahodách, které dorůstají do výšky, tuším kolem 1m. Rád bych je koupil blízké osobě, ale ten inzerát už nemám. Nemáte ho někdo prosím? Mohl by mi ho někdo poslat oskenovaný, nebo alespoň opsat kontakt z něj? Díky. Jinak na obrázku vypadají ty jahody nádherně, ale o chuti se tam nic nepíše, tak nevím, jestli tak i chutnají- nevíte?

Nejlepší odpověď
annas

Tyto jahody jsme koupili v minulém roce. I když jsme dostali dobírkou odnože slaboučké jako nitky, velmi rychle zakořenily a rozrostly se. Plodily velmi dlouho – až do prvních mrazů. Zatím nevím, jaké budou letos. Chci je přesadit na jiné místo. Soused, který má tyto jahody již delší dobu, tvrdí, že se mu osvědčily. Pokud jde o chuť, jedla jsem už lepší, řekla bych – průměr. Nevzpomenu si, který druh jahod máme. Jahody je nutné pravidelně zalévat a občas přihnojovat přírodními hnojivy.
Odpověděli jsme na inzerát v časopise TV Max, prodej někde na Moravě. Adresu nemohu najít, ale inzerát, který jste četl, se určitě objeví znova. Uvědomuji si, že my jsme první inzerát odložili. Až teprve podle dalšího jsme jahody objednali, dokonce v nejzazším termínu určeném pro výsadbu.

Prodává je určitě zahradnictví Starkl. Podívejte se na jeho stránku.

Další odpovědi
dudu

Kontakt už bohužel nemám, ale jinak zcela stejnou zkušenost jako Annas. Museli jsme je doslovat vypitlat, ale pak rodily až do zámrzku. V podstatě se jedná měsíční jahody a na trsy překrásných jahod sahajících do metrové výše se raději netěšte. Alespoň loni to nebyla žádná sláva.

leli

Kupte si raději pnocí jahody osobně někde v zahradnictví.Od anonima na dobírku nemáte nikdy jistotu,že Vám opravdu poslal kvalitní jahody.Obrázky v časopise jsou jen lákadlem.

leli

Dobrý večer.Tu nabídku v časopise Metro jsem také četla.Ale tu adresu znám,jsou to podvodníci.Slibují vrácení peněz,pokud by jsme chtěli cokoli reklamovat,jenže jak chcete něco reklamovat na nějakém PO BOXU.Je to vlastně anonimní adresa,která nabízí v časopisech dost často ruzné lákavé zboží nebo služby.Ale tahají jen z duvěřivých lidí peníze a to,co pošlou,zato nestojí.Žádného vrácení peněz se po PO BOXU nedočkáte.Opravdu žádným nabídkám,kde je v adrese PO BOX nevěřte.Věra.