Mravenec

Já že mám být troll? Aneb nepravdivé nařčení. Co bylo špatného na mé otázce?

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/zvladne-nejaka-dobra-duse-na-teto-strance-vyhledat-podminky-k-prijeti-nebo-zkratka-naborovou-stranku-k-polizei-hamburk

Co je špatného na tom, že chci vědět, jaké jsou náborové podmínky k policii v Hamburku?
Kvůli tomu jsem troll, ještě že ne špína… To, že mám rád Německo a německý jazyk, je trollení?
Koukám na jeden seriál Policie Hamburk, tak mě to zajímalo.
A to, že jsem si dovolil se zeptat na DE písně, je taky hned něco, za co musím být troll?
Agneto, nevím, kde jsi na tom byla.

Nejlepší odpověď
mokrygorky

Vítej ve zdejší komunitě.. Mazáci přece. =)

edit:
Tady se naučíš, jak ignorovat. Jinak to prostě nejde. Někteří uživatelé jsou… škoda slov hele =)

Další odpovědi
Awe

Mě strašně baví, jak si navzájem mažete otázky a odpovědi, ihned na to vytvoříte otázku „Proč mi někdo smazal otázku?“ a navzájem si opět bodujete odpovědi… Vy jste strašna banda debilů :D

Luxx

byl tu jjjjeden, co tu furt trolloval se Srbskem.. tak se možná někteří lekli, že se vrátil…

anonym

Normálně jsi se zeptal,není na tom nic špatného.

nikolqa.o

Jedinej troll je tady Agneta.

Píšeš totiž úplně nesmyslné odpovědi mimo položené téma. To co napsala u té otázky, na kterou ona odkazuje http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/znate-nejakou-romantickou-nebo-poutavou-pisen-v-nemcine je podle mého spíše urážka.

A její slova, cituji „A pak jistě pochopíš, že ti už nikdy nic překládat nebudu..“ vůbec nebyla na místě, protože jestli se nemýlím, tak zatím nic nepřekládala!

Z takových lidí si nic nedělej, je jich tu spousta a dost jich ještě poznáš. :) A taky můžeš být rád, že ti otázku nenechala smazat. Už asi 10× se mi stalo, že mi tu někdo nechal bezdůvodně smazat otázku, která nebyla proti kodexu a troufám si říct, že zde zatím nebyla ani položená, ale někomu se prostě nelíbila.

střevo

ty vole dyť ty nejseš troll
ty seš hlava pomazaná
pánč seš skopovej mravenec
kerej si chce jen voblíknout fešnou skopčáckou uniformu
to bych taky rád
jjjó kámo jjjenom jjjesli nás vemou dyž neumíme mluvit

briketka10

Ad mokrygorky

Pamatuješ na tuto mou otázku :
_____________­________________________­__
Vaše otázka: Jak se zbavit WolframAlpha? Děkuji všem za radu.

https://cs.wi­kipedia.org/wi­ki/Wolfram_Al­pha

Při každém otevření nového okna se objeví.
Je to vir, který se mi přibalil k nějakému
programu a postupu, jaký mi popisují na
netu na jeho vyčištění moc nerozumím.
Noťas jsem už čistila nepomáhá to a Avast
je taky krátký. Restart nepomohl.

Mám OS W 8.1 a prohlížeč Explorer, jestli
Vám to pomůže. Děkuji moc za každou radu.

byla smazána administrátorem z důvodu: Jiné (důvod zašlete administrátorovi na e-mail info@odpovedi.cz).
Otázky a odpovědi, které nejsou v souladu s kodexem serveru, nebo neodpovídají zaměření serveru mohou být administrátorem smazány.

Odpovědi.cz
_____________­________________________­__________

Tenkrát jsem ji nahlásila já sobě i Tobě,
protože postrádala smysl a vyřešila jsem
si ji sama.

Ale dnes tu jsou takoví co toto dělají ze
závisti asi ohledně bodů, nebo nevím proč??

mokrygorky

JJ, pamatuji. Už jste to jednou vysvětlovala =)