Miroslavst

Já mám několik problémů a nevím jestli mi poradíte?

Zajímalo by mě proč má provozovatel problémy se skype, je možné, že si chtěl uvařit dobrou večeři, ale nemohl koupit mascarpone, protože neví co to je a jediný kdo to ví, je zavřený ve vězení, ale neví jestli bude po novém roce amnestie a jestli ho tedy pustí, aby mu to řekl.
Ale proč to všechno řešit?
Vždyť je středa!

Nejlepší odpověď
persy

Mate recht,mne porad nefunguje.Treba zitra.Inu moderni doba je moderni doba.

Další odpovědi
hanulka11

Mě taky nefunguje, udělej dobrou večeři, zařiď to prostě, ty to umíš…ty musíš.

led

pokiaľ máte na mysli Skype. Minulý rok mali finančné problémy, dokonca sa uvažovalo o zrušení.

Marsyas

Doba ledová je holt doba ledová.