já chci zítra na koně a máma mi to nedovolila protože mám špátné známky ják jí mám přemluvyt????

přemuvyt

Nejlepší odpověď
terry

Když budeš mít lepší známky, nemusíš nikoho přemlouvat a také budeš umět líp pravopis.

Přemluvit se píše s měkkým i.

Další odpovědi
venkovan

Vykašli se na učení, kydat hnůj můžeš i s první pomocnou a ještě k tomu být totální hlup. Stačí když udržíš vidle a popojedeš s kolečkem na hnojiště.
Ale poukud nechceš celý život házet vidlemi, bude lepší se učit, a na koně až když budeš ve škole v pohodě.
Mámě kup kytičku za to, že se snaží abysi neházel jen ten hnůj.

Drap

NIKAM NEPŮJDEŠ, BUDEŠ SE UČIT ČEŠTINU !

www

Pořádně zabrat ve škole, snažit se ty známky zlepšit.
Pro začátek se zkus vrhnout na češtinu.
Doplňuji:
Samozřejmě toto do zítřka nezvládneš, ale můžeš li to slíbit a hlavně pro tebe, dodržet!
Pokud ne, můžeš s úspěchem očekávat další, ještě nepříjemnější zákazy ☹.

hanulka11

Ty chceš a maminka nechce -asi ví proč…tvůj pravopis je toho důkazem, vždy je nejprve práce/u tebe učení/ a pak zábava…Budeš-li se snažit jistě nebude mít příště námitky a pustí tě ,ale musíš proto udělat maximum.

Damiana

Podle toho, co jsi tu v jednom souvětí vyplodil(a), tak se tvé mámě vůbec nedivím.
Je pěkně a ze sedla koně je život krásnější. Pokud ale nechceš celý život jenom kydat hnůj, ale spíš mít možnost pořídit si vlastního koníka, chtělo by to zamakat ve škole.

anonym

Nepřemlouvat, uplácet. Učit se, učit se, učit se a za lepší prospěch matka určitě dovolí i ty koně.
Je třeba to teď pochopit jako trest a výchovnou lekci. Nehledej cestu, jak mámin zákaz obejít. Hledej naopak způsob, jak se pro příště podobnému zákazu vyhnout předem.

martin14

Učit,učit,učit a učit to je nejlepší.

Michal Kole

Musíte pořád kritizovat ten pravopis !!!

To mě ABSOLUTNĚ nezajímá, zda má někdo v textu měkké nebo tvrdé i/y

Verů :D

já vím jaké to je, také chodím na koně, ale špatný známky jsou hold špatné známky…

anci

Nauč se pravopis.

Sůwa

pro Michal Kolesa : tebe nemusí zajímat i/y, protože nechceš jít zítra na koně 🙂

venkovan

Ale co když chce jít plavat?
I když jestli je voda tvrdá či měkká asi není tak významné.

www

Upřesnění, zase T9 a moje rychlost, opravuji svůj text:
… Můžeš jí to slíbit..
T9 mně hodila „li“ ☹.