Eloška

J.K.Rowlingová

Autorka známých knih o kouzelnickém učni Harry Potterovi se ve svém životě již několikrát na delší dobu (alespoň na 6 měsíců) stěhovala do zahraničí. Jednou odjela za studiem, do druhé země se vdala. Ve kterém z níže uvedených států takto dlouho nežila?

  1. ve Španělsku
  2. v Portugalsku
  3. ve Francii

Odpovědi
Gorouš

Ve Francii, konkrétněji v Paříži. Na vysoké škole vystudovala francouzštinu a pak rok žila ve Francii.

Tombik

Nezdá se ti, že tímhle porušuješ nejen kodex, ale i účel odpovedi.cz? Promiň ale tyhle průzkumy mě už dost štvou (slušně řečeno)!

GangstaHelper

To nevím, ale štve mě, že takto celkem zahlcuje stránku, a hlavně nedává ani palce nahoru.