Honzis77

Izolace skla u střešního okna, jak snížit teplotu v místnosti.

Nemá někdo radu, jak izolovat střešní okno, aby se teplo nedostalo dovnitř do koupelny? Nějaká fólie nebo jak to udělat, ideálně bez výměny okna. :D
Díky

Odpovědi
elkon

Stačí tři vteřiny hledání: https://www.por­tatherm.cz/oken­ni-folie/protislunecni-folie, nebo použít žaluzie.

Drap

Kromě folie jdou instalovat žaluzie. Jak vnitřní , tak venkovní a nebo kombinovat jak žaluzie tak folii.

Honzis77

Samozřejmě, že jsem hledal na internetu a na tyto varianty jsem se díval ale jde mi o osobní zkušenosti, jestli to fakt pomůže. Mám střešní okno od Velux, které je už starší a nechci zbytečně utratit tisíce.