Máte zkušenosti s tímto intimním problémem? Lze to nějak řešit?

Ahoj, moje otázka je směřovaná na dámy. Máte některá z vás problémy se zvětšenými stydkými pysky? Prosím budu ráda za vaše zkušenosti, případně rady, jestli se s tím dá něco dělat, docela mi to začíná vadit víc a víc, mám je protě vytahaná už a není to ani příjemné.

Děkuji předem a omlouvám se za tam intimní otázku, ale zajímá mě, zda se s tím dá něco dělat :/

Odpovědi:

Zlatý

Dá, labioplastika ( http://www.labioplastika.info/ ) - poptej se svého gynekologa...
;-)
Doufám, že neva, když jako chlap o těchto problémech taky něco vím...
;-)

Diskuze k otázce

Renatka2

Jasně, že nevadí, díky všem za příspěvky, ale právě se bojim, že toto je jediná možhost, nechci na plast. operaci, aby mě řezali :/
Jiná možnost opravdu není ?
Bettko, to si taky myslela ty tu labioplastiku, ne?
Ještě jednou fakt moc díky.

Bettka66

tak jem se jí ptala, psala jsem jí a prý ne. Máš se podívat sem http://formeclinic.cz/…
napala mi: Je to omlazení pomocí přístroje, bezbolestné, doporučuji 4 návštěvý každá stojí 3 tisice, tzn celkem 12 tisíc, ale ted se dívám, že mají slevu,takže celkově to mají za 9 tisic"

Tak snad ti ta informace k něčemu bude :-)

Renatka2

týjo ! Moc děkuju za tuto informaci o tom jsem vůbec nevěděla, díky moc! Tam si zkusím zítra zavolat, podlěfotek to vypadá i že to dost pomůže. To by bylo super, kdyby to pomohlo a bez bolestně a bez řezání, to by bylo super. Ještě, že jsem se zeptatla :-)

Bettka66

No je to zajímavé i já na to koukám :-) ale ona si to moc chválila.
Tak uvidíš. Jestli ti to k něčemu bude či ne :)

Renatka2

No to doufám, že ano! V pondělí tam jdu poprvé, tak se nemůžu dočkat, co mě čeká :-) Jsem na to zvědavá!

Bettka66

Já vím, že kamarádka toto také řešila a našla jednu kliniku v Praze, která jí pomohla.. můžu se ti poptat, jestli o to stojíš.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Kvalitní odpovědi v: Rodina a vztahy

Zlatý Drap 978
Zlatý marci1 806
Zlatý quentos 628
Zlatý iceT 601
Zlatý hanulka11 536
Zlatý panenka 488
Zlatý annas 449
Zlatý led 396
Zlatý venkovan 390
Zlatý gecco 375

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.